Поділитись:

Нардеп від Луцька Палиця склав повноваження керівника партії «За майбутнє»

П'ятниця, 24 листопада 2023, 08:03
Нардеп від Луцька Палиця склав повноваження керівника партії «За майбутнє»

Народний депутат кількох скликань Ігор Палиця більше не очолює партію «За майбутнє».

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані аналітичної системи Youcontrol.

14 листопада цього року керівне крісло політичної сили зайняв інший нардеп Тарас Батенко. Він є головою депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді IX скликання.

дані Youcontrolдані Youcontrol
 

У коментарі «Главкому» Батенко зазначив, що зміна лідера партії зумовлена тим, що Ігор Палиця відійшов від активної політики. Він і надалі залишається членом партії. Новий керівник політсили додав, що Палиця наразі в Україні.

Як розповіли «Главкому» окремі парламентарі, з початку великої війни Ігор Палиця майже не відвідує пленарні засідання сесії Ради. У вересні 2023 року Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що нардеп Палиця входить до переліку політиків, котрим не виплачується заробітна плата через систематичні прогули сесій.

Ігор Палиця очолював партію «За майбутнє» з червня 2020 року. У жовтні 2019 року партія «Україна майбутнього» було перейменовано у «За майбутнє».

Як повідомляв «Главком»,  Ігор Палиця – давній соратник та бізнес-партнер опального Ігоря Коломойського, у нардепа є запасне затишне «укриття» на Рів’єрі в Каннах.

Нагадаємо: компанія, пов'язана з народним депутатом Ігорем Палицеюотримала ще один гектар землі у Луцьку. «Подарувати» такий ласий шматок за копійки вирішила Волинська обласна рада 16 листопада майже одноголосно, та ще й без аукціону. Таким чином у власності фірми опинився шматок землі на вулиці Дубнівській 26-а, де стоїть колишній обкомівський готель для «віпів» – «Круча».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів