Поділитись:

Головне у Луцьку: ТОП новин четверга, 9 листопада

Четвер, 09 листопада 2023, 21:00

Редакція інформаційного агентства «Конкурент» підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Луцька та Волині за четвер, 9 листопада. 

Про те, що за червоні вогні в небі насправді бачили українці

 

Днями сильна геомагнітна буря спричинила ефектне світлове шоу в небі, в тому числі в регіонах, для яких поява полярного сяйва не характерна, і в Україні також. Але експерти стверджують, що спалахи були насправді не «Авророю», а спорідненим явищем.

 Про те, хто такий мемний кіт Сирський, і до чого тут Волинь

 

Лучанин Роман Сініцин, який опікувався мілітарним напрямком у Фонді Сергія Притули і згодом пішов у ЗСУ, «мобілізував» кота. Несподівано пухнастик став мемом і продовжує підкорювати мережу.

Про те, що вівці з Донеччини помирають на Волині

 

У червні 2022 року на Волині оселилася отара овець з Донеччини. Її у село Новостав, що під Луцьком, привіз вівчар Володимир Альохін.

Тварин прихистив місцевий фермер Василь Мельник, з яким Володимир був знайомий уже багато років. Понад рік чоловіки господарювали разом, аж поки у жовтні 2023-го на приміщення корівника не повісили замки. Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» поїхали у поле, де нині у багнюці стоїть стадо, аби розібратися, як прихисток від війни обернувся вигнанням для тварин та їхньою загибеллю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів