Поділитись:

Федоров запевнив, що повісток у «Дії» не буде

Вівторок, 31 жовтня 2023, 00:45
Федоров запевнив, що повісток у «Дії» не буде

У Мінцифрі запевнили, що повісток у «Дії» не буде.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, – передає Укрінформ.

«Не буде повісток у «Дії». Мені здається, що поки я працюю міністром, то все, про що ми говоримо – ми потім дотримуємося наших слів. Тому можу сказати вам впевнено, що не буде повісток у «Дії», – сказав Федоров.

Він також розповів і про єдиний електронний реєстр військовозобов'язаних «Оберіг». За словами Федорова, цей реєстр вводився в експлуатацію досить довго, наповнювався також довго, але він не з'явився під час повномасштабного вторгнення, він був ще до цього. І, по суті, кожен військомат володіє інформацією про військовозобов'язаних, але цю інформацію зберігає в цих папочках.

«По суті, перша задача була – це відцифрувати ці папочки, внести їх в систему, для того, щоб ця інформація була онлайн. І коли ви приходите до військкомату, вона вся була у вашій справі і не потрібно було шукати цю інформацію. Тоді відразу в режимі реального часу зрозуміло для Збройних сил України, а що взагалі відбувається з мобілізацією, а скільки є військовозобов'язаних, а де вони навчалися – тобто для того, щоб робити якесь прогнозування. Цей етап закінчився, більше ніж 90% вже відцифровано саме цієї інформаці», – сказав Федоров.

Він додав, що тепер все буде побудовано таким чином, що коли людина приходить у військкомат, вже відразу інформація знаходиться в цій системі. По суті, це автоматизація роботи військкоматів, яка прибирає ці черги, віконця тощо. Це про сервіс у самому військкоматі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів