Поділитись:

У Луцьку на Волі вже встановлюють розумні зупинки (фото)

Автор: Максим Косюр |
Четвер, 19 жовтня 2023, 16:11

У Луцьку на проспекті Волі вже мочали монтувати розумні зупинки.

Відповідні фото журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» надіслали читачі сьогодні, 19 жовтня.

Одну з перших зупинок громадського транспорту розпочали встановлювати біля гімназії №4. Зараз там уже звели каркас та закріпили опори до землі. На місце також почали звозити місця для сидіння та інші необхідні елементи.

 

 

Нагадаємо, що нещодавно очільник департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк розповів, що станом на сьогодні заплановані роботи з встановлення п'яти «розумних» зупинок на оновленому проспекті Волі. На ці потреби з бюджету міста виділили п’ять мільйонів гривень.

«Плануємо поставити п'ять розумних зупинок на проспекті Волі. Вже розпочалися роботи біля Луцького ліцею №4 імені Модеста Левицького, також буде розумна зупинка біля Луцької міської стоматологічної поліклініки, біля Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги тощо», – зазначив він.

 

 

Також у різних районах Луцька розпочалися ремонтні роботи з оновлення старих зупинок. Спочатку їх демонтовують та забирають на ремонт, а після оновлення встановлюють на попереднє місце.

«Кожних 10-20 років з'являється необхідність оновлення та ремонту наявних зупинок. Невдовзі поставимо відремонтовані зупинки на вулицях Тарасовій, Мамсурова, Конякіна. Вже в цьому році поміняли дві зупинки на вулиці Гордіюк. Тобто роботи проводимо за необхідності», – розповів Микола Осіюк.

 

 

Довідково:
Проєкт «Розумні зупинки» реалізовувався у Луцьку в рамках проєкту «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька», що фінансувався у співпраці із Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Engagement Global gGmbH та Сервісної служби «Міста в єдиному світі», програма Nakopa.
Сума грантових коштів становила 6,5 мільйона гривень. У межах проєкту було встановлено 9 зупинок (5 великих та 4 малих) та 22 табло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів