Поділитись:

У Луцьку почали частіше хворіти на грип та ГРВІ (відео)

Четвер, 12 жовтня 2023, 12:10
Фото ілюстративне

На початку жовтня у Луцьку зросла кількість хворих на грип та ГРВІ.

Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

Через погіршення здоров'я у Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги щодня звертаються орієнтовно 600 пацієнтів. Кількість хворих на застудні захворювання зростає.

Зі слів сімейної лікарки Ольги Коляди, якщо у вересні з ГРВІ та грипом реєстрували від п'яти до восьми звернень, то на початку жовтня їхня кількість збільшилася орієнтовно у 8–10 разів.

«В більшості ми ставимо гостре респіраторне вірусне захворювання. В людей є скарги на підвищення температури, кашель, нежить, болі в горлі, недомагання, загальну слабкість, біль у м’язах, пітливість. У кожної людини різні симптоми виражені по-різному», – сказала Ольга Коляда.

Випадків коронавірусної хвороби в жовтні в Луцькому центрі первинної медико-санітарної допомоги не зафіксували, говорить сімейна лікарка. У вересні швидкими тестами на виявлення COVID-19 обстежили 575 пацієнтів, де в чотирьох виявили інфекційне захворювання.

Зі слів Ольги Коляди, черг під кабінетами немає, адже всі хворі відвідують поліклініку за попереднім записом. Почастішали звернення лучан і до аптечних пунктів, зазначила луцька фармацевтка Тетяна Зань.

«Беруть чаї протигрипозні, беруть крапельки до носа, беруть мікстури від кашлю. Таблеточки для горла – це найбільш ходове. Тому що коли болить горло, пізніше опускається, починається у людей кашель», – додала фармацевтка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів