Поділитись:

В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)

Середа, 05 липня 2023, 14:20
В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)

На митному посту «Устилуг» службовий собака завадив чоловіку перевезти через кордон хитро захований пакетик з наркотичною речовиною.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волинської митниці.

У середу, 5 липня, волинські митники на посту «Устилуг» завадили громадянину перемістити через кордон речовину темно-зеленого кольору, схожу на канабіс. Маленький поліетиленовий зіп-пакетик, де містилося всього лише 2,8 грама забороненої до транскордонного переміщення речовини, чоловік сховав під номерним знаком свого авто. Але навіть у такому непередбачуваному місці його виявив службовий пес Філ

Днем раніше на посту «Ягодин» чотирилапий митник Бруно допоміг знайти 4 сховки, де було понад 11 грам порошкоподібної речовини білого кольору та 1,72 грама речовини темно-зеленого кольору в стінках валізи іноземця, який покидав Україну рейсовим пасажирським автобусом.

Речовини надіслали на експертизу. За двома спрацюваннями кінологічних команд до правоохоронців надіслане повідомлення про правопорушення, що містить ознаки злочинів, попередньо кваліфікованих за ст. 309 Кримінального кодексу. 

А загалом з початку року волинські  митники вилучили з незаконного обігу пів кілограма наркотичних засобів, понад 17 кг психотропних речовин та 52 пігулки прекурсорів.

В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото)В «Устилузі» службовий пес «винюхав» наркотики у несподіваному місці (фото) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів