Поділитись:

У Луцьку волонтери допомагають тваринам справлятись зі стресом під час війни (фото, відео)

Понеділок, 05 червня 2023, 15:53

Волонтери з Луцька допомагають тваринам справлятись зі стресом під час війни.

Про це пише Суспільне.

«Волонтери громадської організації «Обійми друзів» допомагають людям, які мають тварин, опікуватися котами та собаками під час війни», – розповів волонтер Олександр Ванюрський.

Чоловік каже, що почав допомагати іншим людям з тваринами, завдяки свому псу Леону, рідкісної в Україні породи босерон.

«Ще до повномасштабного вторгнення Леон був зареєстрований в багатьох фейсбучних переважно закордонних групах. А з 24 лютого, я почав вести щодня якусь історію і доносити людям з-за кордону, що насправді відбувається в Україні», – каже Олександр Ванюрський.

 

Завдяки дописам у Facebook почала надходити допомога від благодійників – як з-за кордону, так і з України, — говорить Олександр, — а це корми для тварин, речі для цивільних та військових. Каже: допомагають і фонди, один з них, приміром, з Іспанії.

 

«Спочатку ми були просто спільнотою однодумців», – розповідає волонтерка Надія Микало. За деякий час, – каже, – залишилися найбільш віддані справі, тож вирішили зареєструвати громадську організацію «Обійми друзів».

Від початку повномасштабної війни спільно з однодумцями волонтерам вдалось передати десятки тонн гуманітарної допомоги по всій Україні.

Нині, говорять волонтери громадської організації «Обійми друзів» Олександр та Надія, зосередилися на допомозі тваринам. Зокрема, організація відправляє допомогу на Херсонський та Миколаївський напрямки, допомагають розплідникам у цих областях. Також співпрацюють з Луцьком зоопарком та комунальним підприємством «Ласка».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів