Поділитись:

Роботу камер відеоспостереження під час ракетних атак треба врегулювати, – Ігнат

Вівторок, 16 травня 2023, 16:42

Військові адміністрації повинні врегулювати питання роботи камер відеоспостереження, аби ворог не міг в режимі онлайн бачити роботу української системи ППО та наслідки ракетних атак.

Про це під час брифінгу повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, повідомив «Укрінформ».

«В нашій ситуації, коли в країні є воєнний стан, думаю, що буде зроблено певні корективи з військовими адміністраціями, коли є робота ППО, коли є загроза того, що буде витік інформації, думаю, що органи військової адміністрації підкорегують, щоб синхронізовано якось не давати ворогу можливості в режимі онлайн спостерігати за бойовою роботою наших систем ППО», – зазначив Ігнат, додавши, що вуличні камери відеоспостереження працюють в усьому світі і Україна не є виключенням.

Він закликав громадян бути більш відповідальними, дбати про свою безпеку і не виставляти відео ракетних атак, де ворог може бачити роботу українських систем ППО.

Разом з тим, речник наголосив на необхідності працювати не лише з державними, а й з комерційними установами в цьому питанні.

«Із камерами щодо онлайн, треба не лише з державними інституціями працювати, тому що камери сьогодні є і на комерційних структурах, на заправках, на різних закладах. Треба теж з цим попрацювати», – вважає він.

Нагадаємо: у ніч на 16 травня російські окупанти атакували Україну з північного, південного та східного напрямків 18 ракетами різних типів повітряного, морського та наземного базування. У Командуванні Повітряних сил ЗСУ заявили, що усі 18 ракет були знищені силами та засобами протиповітряної оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів