Поділитись:

Кожну – півтори години: у Луцьку миють зупинки громадського транспорту (фото)

Четвер, 11 травня 2023, 10:10

З настанням тепла у Луцьку почали мити зупинки громадського транспорту. Процес запустили працівники ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Про це повідомляє управління інформаційної роботи міської ради.

Зупинки в Луцьку миють переважно вечірньої пори, аби не створювати незручностей жителям громади.

 

Усе починається із запінювання. Спеціальними мийними засобами забирається пил зі скляних конструкцій. Щоби остаточно його розчинити, достатньо трьох хвилин. Далі справа за «водними процедурами».

Під потужні струмені апарату потрапляють не лише стінки й дахи «розумних зупинок», а й дерев’яні лавки та інформаційні табло. На миття одного об’єкта йде щонайменше 1,5 години.

 

 

 

 

 

Зі слів інженера ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» Богдана Чугая, на об’єкті працює двоє спеціалістів. Спочатку вони замітають навколо та в середині зупинки. Потім за допомогою мийки високого тиску Karcher та піноутворювача починають мити. Електроні панелі та інформаційне табло водою не миють, їх витирають сухими ганчірками.

 

Миття зупинок – справа не нова. Оновлюють їх здебільшого після зими. Спочатку приділяють увагу «розумним», а потім тим, які не обладнані електронними засобами. Однак прибирання там не менш ретельне. У Луцьку миються навіть сміттєві урни.

Після миття зупинку витирають від води, щоби не іржавіла. Таке «полірування» додає їй блиску та охайності.

 

Зупинки транспорту – це території масового скупчення людей. І від того, в яких умовах вони очікують на свій автобус, складається враження про охайність міста. Загалом нині під мийний апарат луцьких комунальників потрапляє майже чотири десятки зупинок. Аби привести усі до ладу, треба мінімум два тижні.

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів