Поділитись:

У Луцьку на вулиці Кравчука ремонтують заїзд (фото)

Автор: Максим Косюр |
Четвер, 30 березня 2023, 11:44

У Луцьку розпочали ремонтувати заїзд на вулицю Кравчука від вулиці Воїнів-Афганців до скверу Героїв Небесної сотні.

Про це сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» повідомили читачі.

Сьогодні, 30 березня, комунальники розпочали працювати над ремонтом заїзду. На фото видно, що вже на деяких ділянках вулиць порозривали траншеї та встановлюють поребреки для тротуарів. Також на місці вже є бруківка, яку пізніше викладатимуть у відповідних зонах. Вже зранку робочі позвозили на місце спецтехніку та працюють над ремонтом. Поки роботи тривають біля будинків на вулиці Кравчука 22в, 22, та 18.

Ділянка вулиці Кравчука, де тривають ремонтні роботиДілянка вулиці Кравчука, де тривають ремонтні роботи
 

Депутат Луцької міської ради Андрій Лучик у коментарі нашим журналістам розповів, що раніше на цій ділянці було складно пересуватися, і вона вже давно вимагала ремонту. До того ж, він зауважив, що у цьому районі є багато інших ділянок, які потребують уваги комунальників.

«Нарешті! Нарешті почали робити цей заїзд. Бо там раніше було ні пройти, ні проїхати. Це справді аварійна ділянка, яка потребувала якнайшвидшого ремонту. Радісно, що ця проблема вже вирішується. Але прикро, що вирішується лише зараз. Адже такий плачевний стан дороги був роками, якщо не десятиліттями. Зрештою, є чимало інших проблемних місць в цьому районі, які потребують якнайшвидшого вирішення», – каже депутат.

Андрій ЛучикАндрій Лучик
 

Нагадаємо: на позачерговій сесії Луцької міської ради у вівторок, 7 березня, департаменту житлово-комунального господарства виділили 50 мільйонів гривень на ремонт вулиць у громаді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2023
14:20
10:40
04 червня 2023
15:41
03 червня 2023