Поділитись:

Путін прагнув більшого, ніж запропонував йому Сі Цзіньпін, – ISW

Вівторок, 21 березня 2023, 08:40

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що лідер Китаю Сі Цзіньпін запропонував президенту росії володимиру путіну більш стримане бачення російсько-китайських відносин.

Про це пише Українська правда. 

Сі Цзіньпін зустрівся з президентом росії володимиром путіним у Москві 20 березня і запропонував більш стримане бачення російсько-китайських відносин, ніж те, якого, ймовірно, прагнув путін.

На думку фахівців, відмова Сі Цзіньпіна від відкритого приєднання Китаю до росії в передбачуваному путіним геополітичному конфлікті із Заходом є помітним відходом від задекларованого Китаєм «партнерства без обмежень» з росією, що передувало початку російського вторгнення в Україну.

Також вони стверджують: риторика Сі свідчить про те, що він не схильний надавати росії повну економічну і політичну підтримку, необхідну рф для подолання невдач в Україні.

Путін і Сі Цзіньпін запропонували подібні бачення посилення китайсько-російського економічного партнерства, і, імовірно, вони підпишуть двосторонні торговельно-економічні угоди під час візиту Сі, деякі з яких, ймовірно, будуть спрямовані на полегшення схем ухилення від санкцій.

У звіті зазначається: Сі Цзіньпін також, ймовірно, запропонує більш конкретну пропозицію щодо врегулювання війни в Україні шляхом переговорів, хоча залишається незрозумілим, що саме передбачатиме його пропозиція, і наскільки сприйнятливою до неї буде реакція Кремля.

Перспективи постачання Китаєм військової техніки до росії також залишаються незрозумілими, – додають фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2023
04 червня 2023
13:50
12:35
03 червня 2023