На безхатьків у Луцьку виділили 1 мільйон гривень
Вівторок, 07 березня 2023, 13:24
фото - ілюстративне
У Луцьку виділили мільйон гривень на купівлю необхідного обладнання для забезпечення нічного перебування осіб без постійного місця проживання.
Про це йшлося під час позачергової сесії Луцької міської ради у вівторок, 7 березня.
Департамент соціальної політики отримає додаткові фінансові надходження на придбання контейнера та необхідного обладнання. Це забезпечить комфортне перебування осіб без постійного місця проживання у територіальному центрі соціального обслуговування.
Обранці громади таке рішення підтримали.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Пункти незламності у Луцьку: як це працює та коли краще приходити (фото)
- У «Дії» тепер можна змінити місце проживання та скасувати статус ВПО
- На Львівській у Луцьку бомжі займалися оральним сексом (відео 18+)