На безхатьків у Луцьку виділили 1 мільйон гривень

фото - ілюстративне
У Луцьку виділили мільйон гривень на купівлю необхідного обладнання для забезпечення нічного перебування осіб без постійного місця проживання.
Про це йшлося під час позачергової сесії Луцької міської ради у вівторок, 7 березня.
Департамент соціальної політики отримає додаткові фінансові надходження на придбання контейнера та необхідного обладнання. Це забезпечить комфортне перебування осіб без постійного місця проживання у територіальному центрі соціального обслуговування.
Обранці громади таке рішення підтримали.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.