Поділитись:

Пухнасті і самотні: добірка милих котиків і песиків із луцької «Ласки» (фото)

Субота, 04 березня 2023, 08:00

Якщо саме зараз вам самотньо, і здається, що ніхто у світі вас не любить, подивіться на ці фото із луцького КП «Ласка». Тут точно знайдеться одна волохата істота, якій ви дуже потрібні. А якщо вам не самотньо, все одно подивіться. Котики і песики цього підприємства дуже потребують уваги і підтримки. Частина із них народилася і виросла на вулиці. Частину сюди принесли люди, які покинули своїх улюбленців. 

Ми на сайті новин Луцька та Волині «Конкурент» зробили для наших читачів милу підбірку самотніх котиків і песиків, яким дуже потрібна людина. 

Спартак (хлопчик, 1 – 1,5 року)

Ведмежатко підібрали у центрі Луцька, де він гуляв більше тижня. У хлопчика різні очі, могутні лапи і велике серце. 

 

 

Бінг (хлопчик, 1 рік)

Цей патлатий хлопець виріс на підприємстві. Він потрапив сюди після ДТП. Його поставили на лапи, і тепер Бінг готовий бути найкращим бро для своєї людини. 

 

 

 

Рекс (хлопчик, 2-3 роки)

Цей пес жив у сім'ї одного відомого луцького активіста і «захисника» Ігоря Левчука. Коли пан Ігор з родиною на початку війни виїхав за кордон, песика покинули напризволяще. Зараз песик живе на підприємстві і шукає нову сім'ю, яка ніколи його не зрадить. 

 

 

 

 

Лиска (дівчинка, 3 роки)

Найпухнастіша із собачок підприємства. Лиска активна і грайлива. Вона з такою радістю зустрічає людей, що не залишить нікого байдужими. 

 

 

 

Блекі (дівчинка, 1 рік)

Ця весела невелика собачка не залишить нікого байдужим. Енергійна та привітна, вона стане ідеальною напарницею для всіх, хто любить гуляти. 

 

 

 

У котиків на підприємстві нема імен. Але якщо ви заберете їх додому, то зможете обрати найкраще ім'я для своїх улюбленців. Всі вони ідеально лагідні і ручні. Люблять людей і хочуть зрештою опинитися в затишному домі і щасливій сім'ї. 

 

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 червня 2023
10:40
04 червня 2023
15:41