Поділитись:

Терапевтка з Херсону допомагає з реабілітацією військовим на Волині (фото, відео)

Неділя, 29 січня 2023, 17:32

Фізична терапевтка Наталія Гладишева від початку повномасштабного вторгнення з родиною виїхала з Херсона.

Спочатку сім'я жила на Рівненщині, а в серпні переїхали до Нововолинська. Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

Нині Наталія Гладишева працює у міській лікарні. Порівнюючи життя у Херсоні та у Нововолинську, каже: «Інше місто – інші ми», адже в обласному центрі більш інтенсивними були й щоденний ритм, і професійна діяльність.

Терапевтка розповідає: максимум уваги намагається приділяти військовослужбовцям, які відновлюють здоров’я, застосовує новітні методики.

 

Наталія Гладишева пригадує: з Херсону родина виїжджала 24 лютого. Тоді у місті був хаос, черги на заправки та довжелезні затори.

«Виїхали о восьмій ранку, а приїхали на Рівненщину о 3-й ночі. Були такі проміжки, що затор не давав їхати, потроху сунулись», – говорить переселенка.

 

Батьки чоловіка залишились на Херсонщині і до сьогодні живуть там. Батьки ж Наталії виїхали наприкінці квітня після того, як батько зазнав тортур від окупантів.

«Якісь там колаборанти, хтось комусь сказав, що він коктейлі робить. Ледь не вбили, бо і зв’язували, і біля вух стріляли. Завдяки плачу матері його відпустили і це було критичною точкою», – розповіла Наталія.

Лікарка-переселенка каже, що нині максимум уваги намагається приділяти військовослужбовцям, які відновлюють своє здоров’я. Говорить, що робота із військовими надихає її та дає надію на швидке повернення в рідний Херсон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 березня 2023
19:14
11:06
25 березня 2023
16:14