Поділитись:

Звільнена з полону прикордонниця з Маріуполя служить на Волині (фото)

Понеділок, 09 січня 2023, 13:51

Звільнена з полону прикордонниця з Маріуполя разом з новою чотирилапою помічницею проходить службу в одному з прикордонних підрозділів на Волині.

Про це у понеділок, 9 січня, повідомила пресслужба Волинського прикордонного загону.

На світлині – прикордонниця Аліна Паніна та її нова напарниця Челсі. У жовтні минулого року Аліну звільнили з російського полону, де вона пробула п’ять місяців. 

 

Ранок повномасштабного вторгнення кінологиня зустріла у Маріупольському морському торговельному порту. Там разом зі своєю чотирилапою помічницею Сонею вона здійснювала огляд морських суден. Потім була оборона заводу «Азовмаш», тиждень під постійними обстрілами на «Азовсталі», далі – полон.

До рук окупантів Аліна потрапила з двома службовими собаками. Соня та Джессі були з прикордонницею на «Азовсталі», разом пройшли через надскладні випробування, підтримували та оберігали. На жаль, з полону Аліна повернулася без службових собак, їх окупанти дівчині не віддали.

І ось, після тривалої реабілітації й відновлення прикордонниця повернулася на рідну Волинь та продовжує службу на українсько-польському кордоні. Аби підтримати Аліну, друзі подарували їй спанієля, як дві краплі води схожого на Соню. Зараз собака призвичаюється до нової напарниці. Разом постійно тренуються та вчаться працювати у тандемі. 

Аліна дуже сумує за своїми чотирилапими пухнастиками та вірить, що обов’язково з ними зустрінеться. А поки переглядає архівні світлини й відео з Сонею та Джессі й усіляко намагається їх повернути.

Нагадує про чотирилапих і зображення дівчини з собакою на стінописі у сквері її рідного міста. Цей сюжет художники присвятили Аліні. Про нього дівчина дізналася випадково від друзів. А відкриття муралу відбулося в день звільнення Паніної з полону. Щоправда, про те, що цього дня прикордонниця повернеться на рідну землю ніхто з організаторів і гадки не мав.

 

Нині Аліна проходить службу в одному з прикордонних підрозділів Волинського загону та з нетерпінням чекає на повернення з полону свого чоловіка, теж прикордонника.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023
28 січня 2023
27 січня 2023
25 січня 2023
24 січня 2023