Поділитись:

«Волинський Фаберже» створив різдвяну шопку з яєчної шкаралупи і позолочених фігур (фото)

Неділя, 15 січня 2023, 10:10

Волинський митець Анатолій Бойко з Володимира презентував новий експонат із яєчних шкаралуп, створений до різдвяних свят. Нова композиція – це різдвяна шопка з позолоченими елементами, частинками бурштину зі святковою підсвіткою.

Про це повідомляє Суспільне.

Як розповів майстер, композиція зображає вифлеємську стайню у ніч Різдва Христового, де на яйці розташовані фігури Діви Марії, святого Йосипа та інших біблійних персонажів.

«Тут є одне гусяче яйце (праворуч), і ще одне розрізане наполовину, нарізане в полоску і закручене, і все оброблене металом. Є ще дві різдвяні шопки, створені в попередні роки, одна з яких знаходиться у Всесвітньому каталозі», – каже волинянин.

Розмір композиції – орієнтовно 15 на 15 сантиметрів. Позолочені елементи, каже Анатолій Бойко, виготовили на замовлення спеціально для створення такої шопки.

«Фігурки вилиті з такого матеріалу, з якого виливають більярдні шари. Це дуже міцний пластик, який піддається позолоті», – сказав володимирчанин.

 

На задньому фоні шопки змайстрована своєрідна стіна з каменю – частин бурштину.

«Камінь я побив хаотично і склеїв частини для природнього сколу. Також дав підсвітку у двох кольорах: де яйце – синім, а де бурштин – червоним», – говорить майстер.

Нова робота, додав Анатолій Бойко, доповнила колекцію робіт, створених до традиційних українських свят.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів