Поділитись:

В Ізраїлі археологи виявили римську дорогу віком 1800 років

Понеділок, 12 грудня 2022, 06:35

Територія Ізраїлю на Близькому Сході багата на пам’ятки стародавніх часів, які регулярно знаходять у печерах або на місцях стародавніх поселень. Тепер археологи дісталися до шляхів сполучення, ця дорога була потрібна для швидкого перекидання військ, а також доставлення пошти та товарів.

Його знайшли під час дослідно-конструкторських робіт на пішохідній стежці. Ділянка дороги шириною близько 8 м і завдовжки 25 м була виявлена недалеко від села Румат-ель-Хейб, що приблизно за 20 км на захід від міста Тіверіада на Галілейському морі.

Дорогу назвали "Шосе № 6 стародавнього світу", маючи на увазі головну ізраїльську магістраль, що йде з півночі на південь.

Дорога, яка проходить між Акко, Сепфорісом і Тверією, була прокладена у II столітті н. е. Дорогу було завершено наступниками імператора Адріана і пізніше відремонтовано у візантійський період.

У ході розкопок археологи виявили фрагменти кераміки римського та візантійського періодів, а також металеві вироби та монети, що належать до того ж часу.

Надрукувати
мітки:
коментарів