Поділитись:

Херсонський кавун витримав знущання окупантів: враження луцьких волонтерів

Понеділок, 05 грудня 2022, 10:50

Луцькі волонтери з Громадянського руху «Свідомі» привезли гуманітарну допомогу жителям двох сіл у Херсонській області.

Про це у понеділок, 5 грудня, повідомив на своїй фейсбук-сторінці депутат Луцької міської ради від Громадянського руху «Свідомі» Михайло Наход.

«Чергова наша волонтерська гуманітарна місія цього разу вирушила до берегів Каховського водосховища, в Нововоронцовську громаду Херсонщини, в села, де раніше збирали тисячі тонн смачних кавунів. Тут є пам’ятник цій ягоді. І навіть знущання руZZні він витримав», – написав він.

Разом з колегою зі «Свідомих», головним редактором ІА «Конкурент» Андрієм Лучиком волонтери завезли «сімейні пакунки» від американських партнерів Global Empowerment Mission та від своєї організації мешканцям звільнених сіл Хрещенівка і Шевченківка, що на Херсонщині.

«Важко дивитися на зруйновані будинки та заклади, понівечену техніку, всіяні снарядами поля, на яких ще довго не вдасться збирати врожай. Важко слухати розповіді мешканців про життя впродовж 8-ми місяців в окупації. Але приємно бачити щирих людей, які вірили у звільнення і з вдячністю та сльозами на очах декілька тижнів тому зустрічали наших військових, а зараз зустрічають волонтерів. Тут ще більше заряджаєшся переможним духом», – зазначив Наход.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17:00
02 лютого 2023
13:25
01 лютого 2023
19:25