Поділитись:

У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео)

П'ятниця, 02 грудня 2022, 16:32
У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео)

У Луцьку волонтери з Громадянського руху «Свідомі» у співпраці з рятувальниками розвезли продукти харчування по пунктах обігріву.

Про це у п'ятницю, 2 грудня, повідомив у фейсбуці голова фракції Громадянський рух «Свідомі» у Луцькій міській раді Тарас Шкітер.

«Сьогодні разом з колегою Аллою Надточій (депутатка Луцькради від "Свідомих", – ред.) розвезли продукти харчування з довгим терміном придатності по пунктах обігріву у Луцьку», – написав він.

Тарас Шкітер зазначив, що його команда разом з американськими партнерами з Global Empowerment Mission працює над залученням продуктів для «пунктів незламності», аби лучанам, які тут перебуватимуть, було чим підкріпитися.

У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео)У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео)У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео)У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео)У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео) 

У Луцьку волонтери розвезли продукти по пунктах обігріву (фото, відео)

Нагадаємо: у Луцьку нещодавно запрацювали перші «пункти незламності». Намети з генераторами, обігрівачами, чаєм та інтернетом вже розмістили у кількох мікрорайонах міста. До них щодня сходяться люди, в яких нема світла. 

Також зауважимо, що днями волинська волонтерка Вікторія Ковальчук відвезла «сімейні пакунки» від Громадянського руху «Свідомі» жителям міст Куп’янськ та Ізюм на Харківщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів