Поділитись:

На G20 однією із ТОП тем стануть криптовалюти

Понеділок, 14 листопада 2022, 23:57

Однією з чотирьох тем саміту на Балі стануть технології. Цього року велику увагу приділять блокчейну. Очікується, що експерти та гості форуму обговорять відмивання грошей та фінансування тероризму. Серед заявлених тем можна знайти 3 теми, пов’язані з криптовалютами.

Про це пише noworries.news.

1. Незаконна діяльність, що фінансується криптовалютою. Фінансування терористичної діяльності криптою за останній рік збільшилося вчетверо, за підрахунками експертів близько 20% усіх терактів спонсорувалося за допомогою криптовалют. Згідно зі звітом Chainalysis, у 2022 році терористичні організації та хакерські угруповання отримали майже 10 мільярдів доларів.

2. Регулювання криптовалюти — пріоритетне питання Індії. Країна дотримується суворої позиції щодо криптовалют. Представники Індії на саміті хочуть обговорити її регулювання. Раніше міністр внутрішніх справ країни Аміт Шах заявив, що використання криптовалют вплинуло на сплеск контрабанди наркотиків.

3. FATF буде займатися регулюванням. Група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей в особі FATF готується розповісти про систему щорічних юридичних перевірок щодо постачальників криптовалют. Країни, які не дотримуються правил, будуть додані до «особливого списку», що посилить контроль за ними з боку організації. Крім того, FATF планує додавати до чорного списку країни, які не зможуть розв'язувати проблеми нагляду за криптовалютами. Вони зазнають економічних санкцій та інших фінансових обмежень.

Регулювання криптоактивів — одне з найгостріших питань, яке стоїть перед Web3 та всім фінансовим світом, особливо в контексті падіння FTX. Заходи на кшталт G-20 — гарна можливість на глобальному рівні обговорювати такі питання на рівні перших осіб країни.

Цьогорічний саміт відбудеться 15−16 листопада на острові Балі. Серед почесних гостей — Володимир Зеленський, якого запросив президент Індонезії Джоко Відодо. Очевидно, ключовим питанням стане світова безпека та вторгнення держави-терориста в Україну, втім теми регулювання використання криптовалют також обговорять.

Нагадаємо, що підрозділ японського додатка для обміну повідомленнями Line з невзаємозамінними токенами (NFT) LineNext повідомив у вівторок, що запустив ринок від споживача до споживача (C2C) на платформі NFT DOSI. Торговий сервіс C2C дозволяє користувачам купувати та продавати NFT у всьому світі, за винятком Японії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів