Поділитись:

Правоохоронці перевірять «ЛаймФіт», в басейні якого ледь не втопилася дитина

Четвер, 29 вересня 2022, 08:00

Правоохоронці оглянуть приміщення у спортивному центрі «ЛаймФіт», у басейні якого ледь не втонула трирічна дитина. Відповідний дозвіл вони вже отримали від Луцького міськрайонного суду від 16 вересня.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Аверс».

З ухвали суду відомо, що нині слідчий відділ Луцького РУП ГУНП у Волинській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні від 23 серпня за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.137 КК України. Йдеться про невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілого. Таке порушення карається штрафом до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів, або обмеженням чи позбавленням волі до трьох років.

Нагадаємо: кілька тижнів тому у Луцьку в басейні фітнес-клубу «Лайм Фіт» ледь не втопилася дитина. Відомо, що в той день в маленьких дітей було групове заняття у басейні з інструктором. У результаті одна дитина пробула під водою понад п'ять хвилин. З персоналу ніхто цього й не помітив. Коментувати ситуацію в закладі відмовилися. Згодом до журналістів потрапило відео з того жахливого дня в басейні. Дівчинка стрибає у воду без допомоги інструктора, далі намагається пливти самотужки. Згодом починає борсатися щосили. А ще через деякий час діти виходять з басейну, а дівчинку так ніхто й не помічає. 

Тренерку з «Лайм Фіту», на занятті якої ледь не втопилася дитина, відсторонили від роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:30
27 листопада 2022
26 листопада 2022
11:00
25 листопада 2022
18:06