Поділитись:

Парламент Німеччини не проголосував за рішення про передачу танків Україні

П'ятниця, 23 вересня 2022, 13:20
Парламент Німеччини не проголосував за рішення про передачу танків Україні

Німецький парламент напередодні не зміг проголосувати за пропозицію опозиційного блоку ХДС/ХСС щодо негайного постачання танків та іншої бронетехніки західного зразка Україні.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на NTV.

На голосування запропонували документ під назвою «Захищаючи мир і свободу в Європі – рішуче підтримуючи Україну важкою зброєю зараз». Документ закликав негайно надати дозвіл на експорт до України бойових танків і бронетранспортерів із запасів промисловості. Крім того, він містив вимогу направити Україні додаткове важке озброєння.

Однак, депутати «світлофорної коаліції» та члени «лівої» фракції своїми голосами завадили негайному прийняттю рішення у парламенті. Замість цього пропозицію ХДС/ХСС було передано для обговорення комітету закордонних справ, що значно відтермінує ухвалення рішення.

Поміж тим, під час обговорення деякі депутати правлячої коаліції підтримали ініціативу опозиціонерів. Депутатка від «вільних демократів» Марі-Агнес Штрак-Ціммерман закликала до поставок німецьких танків.

«В нинішній військовій ситуації, в якій українська армія поступово відвойовує свої території, ми маємо передати принаймні бронетранспортери Fuchs і БМП Marder. А якщо того вимагатиме ситуація, то, можливо, і бойовий танк Leopard», – сказала Штрак-Ціммерманн.

Нагадаємо: федеральний уряд Німеччини схвалив продаж Україні 18 САУ RCH-155 – поставки будуть вже у 2025 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів