Поділитись:

215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео)

Четвер, 22 вересня 2022, 07:25
215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео)

У межах обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 215 українських захисників, серед них – 10 іноземців. Росії повернули кума путіна Віктора Медведчука і 55 російських окупантів.

Подробиці обміну повідомили президент Володимир Зеленський та глава ОП Андрій Єрмак в ефірі телемарафону, – пише Українська правда. 

«Ми звільнили з російського полону 215 наших людей, серед яких – 124 офіцери. Серед тих, кого звільнили, 108 бійців «Азову», – зазначив Єрмак. 

Серед звільнених також прикордонники, поліцейські, моряки, нацгвардійці, ТРошники, митники, цивільні.

Зокрема, 

  • Денис Прокопенко «Редіс»,
  • Сергій Волинський «Волина»,
  • Святослав Паламар,
  • Денис Шлега,
  • Олег Хоменко – командири з «Азовсталі» – вони вже перебувають у безпеці. 

Зі слів голови ОП, це результат особистих домовленостей президента України з президентом Туреччини Ердоганом. Зокрема, 5-ро українських командирів перебувають в Туреччині під особистими гарантіями захисту і безпеки Ердогана.

Крім того, серед звільнених «азовці» Микола Кущ (Фрост) і Костянтин Нікітенко (Фокс), яких окупанти хотіли стратити.

Також вдалося повернути в межах обміну 10 іноземців, які захищали Україну. Серед них є ті, кого окупанти «засудили» до смертної кари. 

«Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству. А 5 героїв-командирів «Азовсталі» – на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу», – зазначив Єрмак. 

215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео)

Президент відзначив, що в Україні були готові повернути хоча б одного захисника на Медведчука, а вдалося повернути аж 200. 

Зі слів в.о. голови СБУ Василя Малюка, з початку повномасштабного вторгнення рф загалом вдалося повернути з полону 802 бранців.

215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 215 захисників України обміняли на Віктора Медведчука і 55 російських окупантів: список (відео) 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів