Поділитись:

Палестинський фермер знайшов візантійську мозаїку, коли садив оливкове дерево

Вівторок, 20 вересня 2022, 02:14
Палестинський фермер знайшов візантійську мозаїку, коли садив оливкове дерево

Палестинський фермер знайшов пишну візантійську підлогову мозаїку, коли намагався посадити оливкове дерево на своїй землі в секторі Газа.

Про це посилаючись на BBC, повідомляє Бабель.

Чоловіка звати Салман ан Набахін. Він разом з сином копалися в землі і знайшли реліквію, пізніше вони виявили ще кілька секцій із барвистими зображеннями тварин та птахів. Чоловік зрозумів, що мозаїка належить візантійській епосі після пошуку в інтернеті.

Експерти назвали знахідку одним із найбільших археологічних скарбів, коли-небудь знайдених у Газі. Археолог Рене Ельтер із Французької біблійної та археологічної школи Єрусалима сказав, що мозаїка «виключна».

«Це найкрасивіші мозаїчні підлоги, виявлені в Газі, як з точки зору якості графічного зображення, так і з точки зору складності геометрії. Ніколи ще мозаїчна підлога з такою витонченістю, такою точністю графіки та багатством квітів не була виявлена ​​в секторі Газа», – сказав він.

Міністерство туризму та давнини Палестини повідомило, що для завершення розкопок на цьому місці залучаються міжнародні експерти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів