Поділитись:

У далекобійників у черзі на «Ягодині» закінчується їжа та вода (відео)

П'ятниця, 09 вересня 2022, 14:39
У далекобійників у черзі на «Ягодині» закінчується їжа та вода (відео)

Ситуація на митному пункті пропуску «Ягодин» стає напруженою, у далекобійників, які стоять у черзі вже близько десяти діб, закінчується вода та їжа. Через ситуацію на польсько-українському кордоні бюджет України втрачає до 60 мільйонів гривень щодоби.

Про це в ефірі телеканалу «Аверс» повідомила речниця Волинської митниці Валентина Черниш.

«На жаль, ситуація стає ще більш напруженою. Черга на виїзд з України більш менш стабілізувалася, станом на сьогодні – 2800 транспортних засобів. Але накопичується черга на в’їзд до України. Станом на сьогодні це вже понад 1 000 вантажних авто – це ті наші перевізники, які здійснили один рейс до Євросоюзу, а тепер намагаються повернутися додому», – повідомила Валентина Черниш.

Тож черга почала рости і з польського боку. Разом з тим перевізники з українського боку вже дуже втомлені, адже деякі з них стоять понад десять діб.

«У них, як вони стверджують, закінчується вода, припаси їжі й всього іншого, тому це катастрофа. Сьогодні була проведена спільна пресконференція керівників Міністерства інфраструктури, Державної митної служби та прикордонників. Голова Державної митної служби В’ячеслав Демченко оголосив цифри, що щодня державний бюджет втрачає близько 55-60 мільйонів гривень», – додала речниця Волинської митниці.

Я зазначила Валентина Черниш, голова військової адміністрації дав доручення забезпечити воду, доступ до їжі, медикаментів, медичну допомогу у разі необхідності тощо.

«Будуть доставлені біотуалети, прибирання сміття і все решта, що пов’язане з великим скупченням людей», – додала речниця митниці.

У далекобійників у черзі на «Ягодині» закінчується їжа та вода (відео)

Нагадаємо, що у п'ятницю, 9 вересня, з 8:00 у пункті пропуску «Устилуг-Зосін» розпочали пропуск порожніх вантажівок на виїзд з України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів