Поділитись:

На пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» у черзі стоять 2800 фур (фото)

Четвер, 08 вересня 2022, 17:32

Волинська митниця паралізована вже третій день. Рух транспорту заблокований по обидва боки через страйк польських перевізників, які вже третій день блокують рух поблизу польського кордону.

Про це повідомляє журналістка «Факти ICTV» Катерина Курбанова.

Обидва пункти пропуску – і «Ягодин», і «Дорогуськ» – порожні, адже машини не можуть ні заїхати в Польщу, ані в’їхати в Україну.

Страйкарі пропускають лише декілька автомобілів за добу, рух дозволили лише пасажирським автобусам. Тим часом по обидва боки кордону вишикувалися довжелезні черги.

 

 

Нині перед пунктом пропуску «Ягодин» стоять 2800 вантажівок, черга простягнулася на понад пів сотні кілометрів. І зовсім не рухається.

Як заявив сьогодні на брифінгу керівник Держмитслужби В’ячеслав Демченко, від цього державний бюджет щодень втрачає 55-60 млн грн.

Нагадаємо: роботу найбільшого на українсько-польській ділянці кордону вантажного пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» паралізовано страйком польських далекобійників. Вимоги польських перевізників: 

  • хочуть, аби Польща повернула дозвільну систему і українські перевізники стояли в черзі за їх дозволами, оскільки їм це вигідно;
  • збільшити кількість ветеринарних і фітосанітарних лікарів, які працюватимуть в пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ», аби прискорити митне оформлення сільськогосподарської продукції, якої там зараз багато;
  • вимагають для польських перевізників окрему смугу руху, якою б порожні транспортні засоби поверталися в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 листопада 2022
26 листопада 2022
25 листопада 2022
24 листопада 2022
23 листопада 2022
22 листопада 2022
21 листопада 2022
20 листопада 2022