Поділитись:

В ОДЮСШ призначили нового керівника

П'ятниця, 05 серпня 2022, 17:40

Підставою для розгляду кадрового питання стала заява призначеного майже два місяці тому виконувачем обов’язки директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи Віктора Бирилюка. До цього у закладі він обіймав посаду заступника керівника з питань економіки та фінансів. Однак, Віктор Бирилюк просить увільнити його від виконання обов’язків очільника спортшколи, оскільки подвійне навантаження виявилося йому не до снаги.

Це питання розглянула сьогодні, 5 серпня, постійна комісія з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Волиньради.

За пропозицією відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності кандидатом на посаду т.в.о висунуто Дмитра Піддубного. Він має професійну освіту, тренерський, організаційний та керівний досвід.

Відтак, члени постійної комісії рекомендують голові обласної ради увільнити Віктора Бирилюка від виконання обов’язків директора Обласної дитячо-юнацької спортивної школи, а до призначення керівника на конкурсній основі, як того вимагає законодавство, або прийняття іншого розпорядчого документу, Дмитра Піддубного призначити тимчасово виконувачем обов’язків директора ОДЮСШ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів