Поділитись:

У Луцьку зі старого елеватора планують зробити готель (фото)

Середа, 03 серпня 2022, 09:10

Старий елеватор на Вишкові планують оновити. За проєктом він мав стати готелем, проте справу заморозили через війну. 

Про плани щодо елеватора написали на сторінці студії Leo D'uk Design. А також показали світлини, як мав би змінитися об'єкт. 

«Хочемо трохи розповісти про деякі з наших проектів, над якими працювали в період до 24 лютого і які були заморожені у звязку з повномасштабною війною. Один з таких – це ревіталізація старого елеварора на Вишкові в Луцьку, який був збудований ще у 1937 році за проєктом Тадеуша Яна Красінського. За цим проєктом реновації, об’єкт мав набути функції готелю зі всіма супутніми опціями: ресторану, лобі-бару, двома конференц-залами та невеличким тренажерним залом зі спа», – йдеться у повідомленні. 

До того ж об’єкт розташований на березі старої заплави річки Стир, кудою в часи функціонування елеватора доставляли на баржах зерно. Зараз основне русло змінило свою траєкторію, а ця частина річки – в запущеному стані. Тому в межах проєкту ревіталізації планувалося розчистити це русло та облагородити берег, облаштувавши доступ до води.

 

 

 

 

  

 

«Проєкт мав би велике значення для розвитку міста, його туристичної та бізнесової привабливості. Тому віримо, що після нашої перемоги проект відновиться і вдасться втілити все заплановане», – зазначили в студії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 січня 2023
21:10
13:00
08:00
30 січня 2023
29 січня 2023
27 січня 2023