температурний рекорд
У Луцьку другий день поспіль і вчетверте у січні цього року фіксують рекорд максимальної температури …
У Луцьку зафіксували новий рекорд максимальної температури повітря – попередній протримався 23 роки.
В Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури повітря.
У Луцьку знову зафіксували температурний рекорд: така сама спека була 73 роки тому.
У Луцьку знову зафіксували температурний рекорд – стовпчик термометра сягнув позначки +25,5°C.
У Луцьку знову зафіксували температурний рекорд
Останні десять років були найспекотнішим десятиліттям від початку спостережень за кліматом, повідомили в ООН. Минулий, …
На вихідних у Луцьку зафіксували черговий температурний рекорд.
Лютий 2024 року став найтеплішим лютим за всю історію спостережень. Температурні рекорди б'є дев’ятий місяць …
Лютий 2024 року на Волині виявився найтеплішим за усі роки синоптичних спостережень в області, які …
11 лютого максимальна температура повітря в Луцьку перевищила на 1,6°С рекордне значення 1958 року
У Луцьку вчергове цього року був встановлений температурний рекорд.
У вересні в обласному центрі Волині зафіксували один температурний рекорд. 13 вересня стовпчики термометрів піднялись …
У Ризі 12 листопада температура повітря підвищилася до +15 градусів - так тепло цього дня …