Поділитись:

На білоруському кордоні не зафіксували створення ударних сил для наступу, – ДПС

Понеділок, 04 липня 2022, 16:52

Українські прикордонники наразі не фіксують формування ударного угрупування російських військ для наступу з території Білорусі, Придністров’я чи через Сумську та Чернігівську область.

Про це на брифінгу розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

«Суттєвих змін в обстановці і характері діяльності збройних сил РБ ми на даний момент не відмічаємо. Ознак формування наступальних угруповувань противника не виявлено. Підрозділи зс Білорусі на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-української ділянки кордону в межах Брестської та Гомельської областей. На Придністровському сегменті ситуацій також не зазнала суттєвих змін. Ми разом  з іншими складовими сектору безпеки і оборони продовжуємо посилено нести службу... Вживаються заходи з недопущення провокацій на цьому напрямку. Кордон з росією. російська федерація продовжує утримувати окремі підрозділи збройних сил в прикордонних районах Брянської та Курської областей. Це робиться для демонстрації присутності та сковування дій підрозділів та сил оборони України», – розповів прикордонник.

Демченко наголосив, що разом з тим росія не припиняє обстрілювати територію Чернігівщини і особливо Сумщини. Противник щоденно відкриває вогонь з артилерії, мінометів, стрілецької зброї.

«Однак, як і на кордоні з Білоруссю, ми не фіксуємо формування ворогом ударного угрупування для відновлення наступу на цьому напрямку», – пояснив Андрій Демченко.

Також продовжуються випадки скидання вибухових пристроїв із безпілотників. Лише за тиждень прикордонники зафіксували понад сто обстрілів цих територій, шість з яких були – з використанням авіації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 серпня 2022
07:20
16 серпня 2022
15:20