Поділитись:

Львів готується відбивати напад білорусів: Садовий провів оперативну нараду

Субота, 02 липня 2022, 17:23

У кожному районі Львова створять штаби оборони, проведуть додаткові вишколи для членів добровольчих формувань тероборони та збільшать стратегічний резерв продуктів на випадок блокування шляхів постачання.

Про це 2 липня міський голова Львова Андрій Садовий повідомив у Фейсбуці.

За словами мера, 2 липня він зібрав оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як місто буде діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.

«Проговорили план оборони та сили й засоби, які є у підпорядкуванні міста. Ситуація змінюється, тож наші оборонні стратегії також потребують змін та оновлення. У кожному районі міста буде створено штаб оборони та проведено додатковий вишкіл для членів добровольчих формувань тероборони. Поки ми не будемо переводити їх на цілодобове чергування. Але це рішення може змінитись у будь-який момент», – заявив він.

За його словами, наразі розглядають варіант формування резервних добровольчих батальйонів з працівників міської ради та комунальних підприємств.

Також у місті продовжують формувати стратегічний резерв продуктів на випадок блокування шляхів постачання.

«Треба готуватись до холодної зими й забезпечити можливість обігріву без газу. Це загальні підсумки, якими можу поділитись. Важливо, щоб львів’яни знали, що місто в безпеці, а ворог не мав достатньо інформації для здійснення провокацій», – додав Садовий.

Нагадаємо, що за інформацією і міжнародних партнерів України, і вітчизняних розвідок, наразі відсутні ознаки формування ударних угруповань на території Білорусі. Разом з тим готуються провокації й направлення в Україну диверсійно-розвідувальних груп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:29
17 серпня 2022
07:20
16 серпня 2022
21:45