Поділитись:

Діяли на випередження, – окупант розповів про причини нападу і обстріли Маріуполя (відео)

П'ятниця, 01 липня 2022, 19:22

Полонений окупант розповів СБУ, що вторгся до України, адже на росії заявили, що 26 лютого Україна нібито сама має намір розпочати наступ на рф. 

Відео опублікували на сторінці СБУ у фейсбуці.

Як зізнається СБУ загарбник, командири казали, що треба діяти на випередження, бо їм відома навіть дата «нападу» нашої держави на рф – 26 лютого.

«23 числа получили приказ о высадке на территории Украины. 24 февраля высадились. Аргументировали это тем, что 26 февраля Украина должна была напасть на нас. И что этой высадкой мы пресекли нападение», – розповідає він слідчим СБУ.

Щоправда, після того, як окупант потрапив у полон, він «різко» змінив своє ставлення. Уродженець Криму, як і багато солдатів до нього, говорить СБУ, що нібито «не знав» куди вони їдуть і які саме об’єкти обстрілюють.

Коли їх повернули до місця дислокації у березні, його взвод у повному складі підписав рапорти-відмови від участі у «спецоперації». Але командування їх проігнорувало і знову відправило в Україну.

І вже після цього солдат, який нібито «відмовився» продовжувати війну, здійснив по українському Маріуполю близько 400 мінометних обстрілів! І знову ж таки – «нічого не знав» про це.

«Нам давали координаты, мы по ним работали. Выпустили по всему городу где-то около 400 мин», – розповідає окупант.

Наразі правдивість його свідчень перевіряють співробітники СБУ. Уся інформація від «асвабадітєля» детально вивчається і буде долучена до кримінального провадження за фактом російської агресії проти України та використана у міжнародних судових інстанціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 серпня 2022
14:06
09:07
07:20
17 серпня 2022