Поділитись:

Повідомили, скільки білоруських військових стоїть на кордоні з Україною (відео)

Вівторок, 21 червня 2022, 13:12

На кордоні Білорусі з Україною перебувають до семи білоруських батальйонів.

Про це під час ефіру повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, пише Українська правда

«На кордоні в Брестській та Гомельській областях зараз до семи білоруських батальйонів. Це приблизно 3,5-4 тисяч особового складу. Але треба розуміти, що там є і російські війська. Не скажу їх кількості, але є низка населених пунктів, де вони розквартировані», – зауважив він.

За словами Мотузяника, загалом армія Білорусі нараховує 60 тисяч осіб, але влада Лукашенка хоче збільшити її ще на 20 тисяч, тому наразі активно вербує білорусів до війська.

Крім того, враховуючи те, що зараз білоруська сторона надає Росії всю логістику, цілком можливий варіант, що росіяни зможуть досить швидко перекинути на територію Білорусі якісь додаткові резерви і, можливо, підготувати наступ, але до цього треба готуватися. Станом на сьогодні у міністерстві оборони цього не спостерігають.

«Але дії Росії, в тому числі і білоруської армії, змушують нас тримати там війська. Це така російська тактика станом на сьогодні. Основний удар – Луганщина, Донеччина, решта – постійні обстріли, відволікання нашої уваги, сковування дій наших підрозділів. У такий спосіб вони примушують нас тримати там війська. Ми чудово розуміємо: щойно ми заберемо звідти свої підрозділи – вони можуть здійснити повторний наступ. В найближчій перспективі ми цього не бачимо, але тим не менше ми вимушені укріплювати цей напрямок», – каже він.

Нагадаємо, нещодавно білоруські солдати намагались підкопати кордон із Польщею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 грудня 2022
20:55
06 грудня 2022
12:50
05 грудня 2022
22:47
19:00