Поділитись:

Неврологічне та пульмонологічне: у Луцькій міській лікарні відремонтували два відділення (фото)

Четвер, 09 червня 2022, 15:56

У Луцькій міській клінічній лікарні капітально відремонтували два відділення.

Про це повідомляє управління інформаційної роботи міської ради.

Неврологічне та пульмонологічне відділення медичного об’єднання Луцької міської територіальної громади капітально відремонтовано за власні кошти лікарні. Тут зробили ремонт коридорів, палат, санвузлів, закупили обладнання та підвели до ліжок кисень. На ці потреби було спрямовано майже 5,5 мільйона гривень.

 

Зі слів головного лікаря Лариси Духневич, усі роботи спрямовано на забезпечення комфортних умов для пацієнтів та працівників лікарні.

В неврологічному відділенні розширили палату інтенсивної терапії до сучасних вимог, встановили вертикалізатор, який допомагає хворим швидше підвестись на ноги, а також закупили ліжка та протипролежневі матраци.

 

Зі слів Луцького міського голови Ігоря Поліщука, невипадково в лікарні зробили акцент саме на ремонті цих двох відділень, адже неврологія – це інсульти, а пульмонологія – коронавірус.

 

«На превеликий жаль, зараз час, коли кількість інсультів суттєво збільшилась, адже люди сильно переживають через воєнний стан в країні. Окрім того, є гострі емоційні стани, які призводять до цієї хвороби. У відділення пульмонології найчастіше потрапляють люди з коронавірусом та іншими хворобами, пов’язаними із системою дихання... Тому важливо, щоб пацієнти потрапляли в чисте та відремонтоване відділення, де й лікуватись та знаходитись набагато приємніше, ніж в занедбаному. І медичному персоналу приємніше працювати: коли до ліжок підведений кисень та є відповідне обладнання», – наголосив він.

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 жовтня 2022
30 вересня 2022
29 вересня 2022
26 вересня 2022
23 вересня 2022
22 вересня 2022
16 вересня 2022
14 вересня 2022
12 вересня 2022
10 вересня 2022
09 вересня 2022