Поділитись:

Про Макрона і приниження путіна

Понеділок, 06 червня 2022, 10:24

Президент Франції Еммануель Макрон заявив: дуже важливо не принижувати росію, щоб, коли бойові дії в Україні припиняться, можна було знайти дипломатичне рішення.

Науковці, щоб не дискутувати даремно, завжди домовляються про значення термінів. Що таке приниження між людьми? Що таке приниження між націями і державами?

На росії всю дорогу приниження виглядають не так, як у Європі. Там Іван Іванович для холопів називав себе при царі івашкою, холопом царя. І не вважав себе приниженим.

А у Європі піддані присягали королю, король присягав підданим. Закон був вище короля. Принаймні королі, навіть попираючи закон намагалися придати всьому ознаки законності. Тобто, визнавали пріоритетність законності над власними примхами.

Але на росії приниження царя – не таке, як у Європі. Європейський король може програти війну. А царь/пахан на росії – програвши – буде опущеним.

Тому, коли партизани на Сумщині познущалися над Кантемирівською дивізією – вони опустили військо (опричників) царя/пахана. Вони його принизили.

Зараз ЗСУ кожного дня принижують путіна, роздаючи його армії мандюлєй. Так це ж путін ще не почав відступати з Донбасу і Півдня. Відступ росіянців на Півдні до Перекопу і Чонгару буде страшенним приниженням для росії і путіна. Принаймні на росії це розумітимуть саме так.

Тому Макрону треба чітко пояснити, що сама суть конфлікту зараз перейшла в площину постійного і шоденного приниження путіна. З цим треба змиритися. Макрону в першу чергу.

І ще. Макрон каже про себе в майбутньому мирному врегулюванні:

– Я переконаний, що роль Франції – бути посередницькою державою.

Що ж. Ми раді його зусиллям, якщо він врахує те, що приниження путіна лише почалися. Нарцис Макрон думає увійти в істрію мироносцем. І тому вони наввипередки з Шольцем і Орбаном бігатимуть нас замиряти до того, як ми не перейдемо Чонгар і Перекоп. Кричатимуть ще дужче: "не принижуйте путіна, не переходьте в Крим".

Хлопці вжилися в роль. Вони не розуміють, що у новому світі українці – це європоутворююча нація.

Геополітично ми нація, яка обнуляє імперії. У цьому наша місія і правда.

Тому приниженням не тільки для путіна, а і для Макрона має стати той факт, що їм треба буде слухати і схиляти голови, коли говоритиме Зеленський. Бо Зеленський (як не важко його слухати) – виступатиме від імені українців і України.

І на це не можна не зважати.

Опубліковано з дозволу автора. Оригінал.

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 вересня 2022
21 вересня 2022
09:27
26 серпня 2022
17 серпня 2022
20 липня 2022
18 липня 2022
12 липня 2022
06 липня 2022
02 липня 2022
24 червня 2022
20 червня 2022
16 червня 2022