Поділитись:

«Усі працюють безкоштовно», – Позитив розповів, як живуть артисти під час війни

Середа, 25 травня 2022, 05:46

Український виконавець Позитив розповів, чи є в артистів під час війни заробіток. Сам виконавець зізнався, що живе на відкладені кошти.

Позитив про заробіток артистів

Репер розповів, що всі кошти, які отримують артисти, віддаються на потреби військових чи гуманітарну допомогу. Тоді як розмови про гонорари й заробіток, на його думку, сьогодні не на часі.

Я точно знаю, що зараз в артистів дуже складно з гонорарами. І насправді всі кошти, які вони там приймають, це точно не для артистів. Зараз це йде дійсно на ЗСУ чи куди вони там їх збирають. Я точно знаю, що зараз артисти у нас всі працюють безкоштовно. Це правильно, наразі це не на часі,
– зізнався Позитив.

Чоловік додав, що живе коштом "фінансової подушки", яку накопичив за час кар'єри: "Я тільки витрачаю зараз гроші й точно не заробляю, але я розумію, що зараз багато хто також в такому стані. Є моменти, які треба пережити й зараз ми так і робимо".

 

https://showbiz.24tv.ua/tse-ne-chasi-pozitiv-pro-te-yak-zaroblyayut-artisti-pid-chas_n1987480

Репер розповів, що всі кошти, які отримують артисти, віддаються на потреби військових чи гуманітарну допомогу. Тоді як розмови про гонорари й заробіток, на його думку, сьогодні не на часі.

Про це пише 24 канал.

«Я точно знаю, що зараз в артистів дуже складно з гонорарами. І насправді всі кошти, які вони там приймають, це точно не для артистів. Зараз це йде дійсно на ЗСУ чи куди вони там їх збирають. Я точно знаю, що зараз артисти у нас всі працюють безкоштовно. Це правильно, наразі це не на часі», – зізнався Позитив.

Чоловік додав, що живе коштом «фінансової подушки», яку накопичив за час кар'єри: «Я тільки витрачаю зараз гроші й точно не заробляю, але я розумію, що зараз багато хто також в такому стані. Є моменти, які треба пережити й зараз ми так і робимо».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2022
18:16
24 червня 2022
23 червня 2022