Поділитись:

У Луцьку штрафують водіїв, які блокують доїзд комунальників до смітників

Вівторок, 24 травня 2022, 11:40

У Луцьку через порушення правил паркування комунальники не мають належного доступу до 20 смітників, аби вчасно їх прибирати.

Як розповіла інспекторка муніципальної варти Оксана Матрунчик, мікрорайони, на проблеми з паркуванням у яких щодня скаржаться комунальники, нині посилено інспектують. Найбільше порушень інспектори фіксують у густонаселених мікрорайонах Луцька та в центральній частині міста, – інформує Суспільне. 

«Це проспект Соборності, 4, 6, 10, 14, вулиця Кравчука, 34, 36, 38, вулиця Чорновола, центральні вулиці», – говорить інспекторка департаменту муніципальної варти.

На вулиці Чорновола, 2 інспектор муніципальної варти Луцька Сергій Секунда розповів: у комунального підприємства «Луцькспецкомунтранс» є два способи забирати сміття: з баків та спецтехнікою за допомогою ковша.

За цією адресою, розповів працівник «Луцькспецкомунтрансу» Василь Маринкевич, регулярно виникають труднощі з доступом до сміттєвих баків. Зі слів чоловіка, інколи комунальникам доводиться за однією і тією ж адресою приїжджати тричі на день, аби забрати відходи та оминути всі автомобілі.

«Ми о шостій ранку приїжджаємо – тут стоять авто, в обід стоять, їдемо в гараж – заїдемо, теж стоять. І третій тиждень не можемо забрати. Палимо дурнувату соляру, а вони як стояли, так і стоять», – додав комунальник.

Ще одне порушення інспектори зафіксували на проспекті Соборності, 4, де автомобіль був припаркований ближче, ніж п'ять метрів від смітника. Авто з результатами замірів фотографують, вносять дані у базу та залишають повідомлення про штраф на лобовому склі.

«Після того, як зафіксували стоянку авто біля контейнерів, проводимо заміриКрайню точку від контейнера і до автомобіля, міряємо: в нас тут 1,7 метра, авто розташоване з порушенням», – додав інспектор Сергій Секунда.

Окрім додаткових витрат на пальне, проблемний заїзд комунальників до сміттєвих баків порушує графіки прибирання, – зазначив директор «Луцькспецкомунтрансу» Володимир Марценюк.

«Є мешканці, які порядні, платять вчасно і хочуть, щоб біля будинків було чисто, а через несанкціоновані стоянки вони страждають. Страждає економіка, логістика і мешканці», – каже керівник підприємства.

Водіїв за порушення правил дорожнього руху штрафують, зокрема за неправильну стоянку доведеться сплатити 340 гривень або половину вартості впродовж 10-денного пільгового періоду, – говорить старша інспекторка департаменту муніципальної варти Оксана Матрунчик.

За останні два місяці в Луцьку муніципали зафіксували понад чотири тисячі порушень. Упродовж дня 23 квітня інспектори оформили понад сотню повідомлень про штраф за неправильне паркування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 червня 2022
24 червня 2022
23 червня 2022
08:04
22 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
18:26
19 червня 2022
20:20
18 червня 2022
08:41