Поділитись:

Вперше: Україна отримала дві нагороди у сфері кібербезпеки

Вівторок, 17 травня 2022, 18:37

Україна вперше отримала дві важливі нагороди у сфері кібербезпеки CYBERSEC Award: за героїчний спротив російській агресії та захист цифрових кордонів демократичного світу.

Про це в телеграмі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

За його інформацією, церемонія нагородження пройшла сьогодні на одному з найбільших заходів з кібербезпеки в Європі CYBERSEC European Cybersecurity Forum.

Федоров наголосив, що останні роки росія постійно атакувала Україну на кіберфронті, зокрема українські державні ресурси, сайти, банківську систему, засоби масової інформації.

Федоров заявив: «Ми відбивали ці кібератаки й посилювали кіберстійкість держави, а українські кіберспеціалісти працювали та створювали цінність. Але з початком повномасштабної війни ми почали не тільки захищатися, але й обʼєдналися в українські кібервійська для захисту країни. Тому ця нагорода насамперед для всієї кіберспільноти та волонтерів, які сьогодні разом з нами ведуть першу у світі кібервійну».

«Поки наші сміливі воїни доводили, що так звана "друга армія світу" - це звичайні мародери та вбивці, наша IT-спільнота спростувала міф про росію як найсильнішу кібердержаву», – наголосив міністр.

Михайло Федоров підкреслив: «Те, що зараз спостерігає світ, не має жодних аналогів. Це новий рівень досвіду не тільки для нас, але й для інших країн. Ми вивчаємо його разом та інтуїтивно знаходимо рішення, які допомагають протистояти цій загрозі».

«Дякую кожному, хто разом з нами захищає Україну на цифровому фронті. Це наша спільна перемога! Впевнений, що далі їх буде тільки більше», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
26 червня 2022
25 червня 2022
24 червня 2022
23 червня 2022
21 червня 2022
20 червня 2022
19 червня 2022
17 червня 2022
16 червня 2022
15 червня 2022