Поділитись:

З Підгайцівської громади доставили гуманітарну допомогу в Бучу (фото)

Вівторок, 17 травня 2022, 13:06

Представники Підгайцівської сільської ради доставили гуманітарний вантаж у Бучу.

Про це повідомляє пресслужба Підгайцівської сільської ради.

Заступники Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько та Олександр Бляшук завезли до раніше окупованої Бучі кілька тонн продуктів та предметів першої необхідності. Допомогли зібрати гуманітарний вантаж постраждалим від воєнних дій Підгайцівська Церква «Спасіння» та польські партнери Підгайцівської громади – Тереспольська міська рада.

 

Посадовці на власні очі побачили, на що перетворила російська агресія раніше квітуче затишне місто поблизу Києва. Нині про місяць жахів та життя в окупації нагадують розбита військова техніка над дорогами, групи судово-медичних експертів, рефрижератори на вулицях, обгорілі, понівечені обстрілами будинки та інша міська інфраструктура.

 

 

Та все ж завдяки нашим мужнім воїнам та Збройним силам України звільнена Київщина потрохи оговтується – шляхи та поля розміновують, мости відновлюють і на вулиці знову повертається життя.

Завдяки польським партнерам – бурмістру міста Тересполь Яцеку Данилюку (Jacek Danieluk) та секретареві ради Йозефу Падеревські (Jozef Paderevski),
релігійній громаді Церкви «Спасіння» села Підгайці доправили та передали волонтерському центру при Бучанському відділі соціальної політики різноманітні крупи, макарони, консерви, майонези, дитяче харчування, молочні продукти довготривалого зберігання, засоби гігієни для дітей та дорослих, пледи.

 

Підгайцівські сільська рада щиро вдячна усім благодійника та волонтерам, які допомагають жертвам воєнних дій повернутися до звичного життя та адаптуватись до нових реалій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 грудня 2022
06 грудня 2022
12:50
05 грудня 2022
04 грудня 2022