Поділитись:

Луцький центр допомоги продовжує відправляти на передову необхідне (фото)

Понеділок, 16 травня 2022, 15:09

Луцький центральний пункт допомоги продовжує отримувати фото та відеозвіти від військових, голів громад і окремих громадян, до яких доправляли гуманітарні вантажі протягом тижня. Так, за період з 7 по 13 травня волонтери з драмтеатру видали 11,5 тонн необхідного тим, хто постраждав внаслідок воєнних дій у Харківській, Київській та Миколаївській областях.

Про це повідомляє Управління інформаційної роботи Луцької міської ради.

Окрім того, лучани підтримали декілька військових частин, особовий склад яких бере участь у воєнних діях на сході країни, а ще — загони територіальної оборони Волині. Склали 38 актів про відправлення вантажів.

 

Серед того, що доїхало адресатам, – харчові продукти, засоби гігієни, побутова хімія, літній чоловічий одяг, дитяче харчування, вироби медичного призначення, вода. Це основні потреби, які є майже у кожному запиті, який надходять на адресу міської ради. Окрім того, до волонтерів звертаються про допомогу з ремонтно-будівельним інструментом, підручним матеріалом для прибирання завалів і розчищення тих територій, які зазнали нещадних бомбардувань ворога. Тому потреба в господарчому реманенті нині серед пріоритетних у Луцькому центральному пункті допомоги.

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародні партнери продовжують підтримувати Україну. За минулий тиждень до Луцька прибуло 80 тонн гуманітарної допомоги з-за кордону: Великої Британії, Норвегії, Німеччини та Польщі. Луцька міська рада спільно з польською фундацією Mewa привезли до обласного центру Волині вантажівку гуманітарної допомоги. На 32-ох палетах розмістились медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг, постільна білизна, харчові продукти тривалого зберігання, намети, спальні мішки, дитяче харчування, інвалідні візочки та корм для тварин. Усього — 20 тонн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Координатор Луцького центрального пункту допомоги Володимир Захожий розповів, що сьогодні все важче доводиться знаходити та привозити вантажі, які вкрай потрібні для наших військовослужбовців та переселенців. Однак, завдяки тісній співпраці Луцької міської ради з міськими радами міст Польщі, Німеччини та Литви, а також з благодійними фондами, така можливість інколи виникає.

«Вантаж до Луцька приїхав з польського міста Піла, а до того міста він був доставлений з Англії. Це відбулось за умовами співпраці англійської та польської фундацій. Своєю чергою, фундація Mewa, членом якої є наш постійний партнер Krzysztof Rauhut, перенаправила вантажівку до нас. Також дуже допоміг Andrzej Kurant, який розв'язував логістичні питання», – зазначив Захожий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
11:29
17 серпня 2022
16 серпня 2022
21:45
15 серпня 2022
10:31
14 серпня 2022