Поділитись:

На відновлення зруйнованих росією лікарень потрібно 32 млрд грн, – Ляшко

Субота, 14 травня 2022, 18:45

На відновлення зруйнованих російською армією українських лікарень знадобиться щонайменше 32 мільярди гривень, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Про це він сказав в ефірі телемарафону в суботу, пише "Інтерфакс-Україна".

"Ворог пошкодив 616 медзакладів, з них 101 медзаклад зруйнований повністю. Плюс 375 аптечних закладів зруйновані і не працюють. Тому зараз за попередніми розрахунками на відновлення цих лікарень потрібно 32 мільярди гривень", – йдеться в повідомленні.

Ляшко зазначив, що МОЗ стратегічно розглядає відновлення медзакладів. 

"Ми визначаємо, які лікарні в певному окрузі повинні бути, які відділення вони повинні мати, яка матеріально-технічна база у них повинна бути, і відразу за цим напрямком будемо дооснащувати і відновлювати", – сказав він.

Ляшко повідомив, що для відновлення медзакладів Київської області вже завершено "експертний і політичний рівень обговорень". Наразі ведуться обговорення відновлення медзакладів Сумської та Чернігівської областей.

"Зараз вони відпрацюють у себе на рівні головних лікарів лікарень по областях, і після цього МОЗ візьме участь у дискусії на політичному рівні. Ми повинні розуміти, яку техніку постачати, щоб лікарні відновилися і ми мали доступ до медичної допомоги, так, як це передбачають вимоги ЄС.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12:09
11:39
25 травня 2022
24 травня 2022