Поділитись:

Про роль регіональних медіа: «Прайм-Тайм» з Максимом Онопрієнком (відео)

Четвер, 05 травня 2022, 23:03

У програмі «Прайм-Тайм» журналісти телеканалу «Конкурент TV» поспілкувалась із членом Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Максимом Онопрієнком про роль регіональних ЗМІ у нинішніх умовах.

Він зазначив, що роль регіональних ЗМІ неймовірно важлива. Коли всі національні мовники перейшли на марафон «Єдині новини», то регіональних мовників також закликали транслювати марафон, але також просили робити місцеві новини, «якщо можуть». Тому що, зокрема, людей на Волині цікавить те, що відбувається саме на Волині: що там з тривогою, гуманітарними центрами, питаннями безпеки і таке інше.

«Я думаю, що це жорстке випробовування для регіональних мовників, але воно відкрило нові можливості. Воно зблизило з аудиторією як ніколи до цього», – каже Максим Онопрієнко.

Він зауважує, що Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення зі свого боку розробляє механізми підтримки для мовників. Вони звернулись до Кабінету міністрів з проханням, щоб держава знайшла можливість і покрила витрати бодай з доставлення сигналу. Зараз ця ініціатива у процесі обговорення 

Подробиці – у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
21:30
18 травня 2022
17 травня 2022
21:30
15 травня 2022