Поділитись:

«Медійне серце України»: Максим Онопрієнко розповів про новий проєкт допомоги медійникам (відео)

Четвер, 05 травня 2022, 21:53

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення ініціює благодійні проєкти. Зокрема, запустили проєкт «Медійне серце України».

Про це у програмі «Прайм-Тайм» телеканалу «Конкурент TV» розповів член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Максим Онопрієнко.

Він зазначає, що в рамках проєкту «Медійне серце України» розповідають історії медійників, які постраждали під час вторгнення російської федерації на Україну, та інформують про необхідність допомоги цим людям.

Також спільно з генеральним продюсером музичної премії «YUNA» Павлом Шильком планують провести онлайн-концерт спрямований саме на допомогу регіональних медійників, які постраждали. Для цього написали адаптований текст на пісню «Місця щасливих людей» про Маріуполь, Ірпінь, Бучу, Херсон, Миколаїв. Гурт «Скрябін» офіційно передав права на адаптацію. Вони ж виконують основну музичну партію, а куплети співають різні українські зірки. Декілька рядків увійшло із записів Кузьми 

Максим Онопрієнко зауважує, що таким чином благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна долучається до цієї ініціативи і під час цього концерту будуть відкриті рахунки для збору допомоги. Потім фонд розподілить ці кошти серед регіональних медійників  

Деталі – у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 травня 2022
21:30
18 травня 2022
17 травня 2022
21:30