Поділитись:

Фінляндія надасть Україні 70 мільйонів євро та військову техніку

Четвер, 05 травня 2022, 17:40

Фінляндія надішле Україні додаткову військову техніку, а також готує виділення ще 70 млн євро допомоги.

Про це заявила прем'єр-міністр Фінляндії Санна Марін під час Конференції донорів для допомоги Україні, що відбувається у четвер у Варшаві, повідомляє Укрінформ.

«Ми наразі готуємо додатковий внесок для задоволення поточних потреб та допомоги з відбудовою. Внесок, який має бути схвалений парламентом, становитиме близько 70 млн євро. Ми також ухвалили рішення сьогодні відправити додаткову військову техніку до України», – заявила вона.

Прем'єр-міністр також вказала на те, що Фінляндія допомагає українцям, які були змушені втікати з країни, зокрема, особливо вразливим групам населення. На цьому тлі вона повідомила про ухвалене рішення виділити додаткові 700 млн євро для допомоги українським біженцям в Фінляндії.

Також Марін вказала на підтримку Фінляндією санкцій ЄС проти росії, включаючи санкції в енергетичному секторі.

Крім того, прем’єр наголосила на тому, що росія має бути притягнута до відповідальності за порушення прав людини та гуманітарного права в Україні, і що Фінляндія повністю підтримує відповідне розслідування Міжнародного кримінального суду, надаючи йому фінансову та експертну підтримку.

«Україна воює за Європу і ви – переможці у цій війні. Наші думки з вами, а наші дії – заради майбутнього України та її хоробрих людей», – заявила глава уряду Фінляндії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів