Поділитись:

З Луцька у Чернігів: «СВІДОМІ» завезли «сімейні пакунки» з допомогою (фото, відео)

Понеділок, 18 квітня 2022, 15:20

Луцькі волонтери з Громадянського Руху «СВІДОМІ» завезли перші «сімейні пакунки» гуманітарної допомоги мешканцям Чернігова.

Про це у фейсбуці повідомив директор Інформаційного агентства «Конкурент» та голова фракції Громадянського Руху «СВІДОМІ» у Луцькій міській раді Тарас Шкітер.

«На вихідних відвідав місто, щоб передати гуманітарну допомогу людям, які живуть без світла, газу та води. Прилавки в магазинах пустують, а пенсіонери не можуть зняти пенсію з карток, щоб скористатися грошима. Становище надзвичайно скрутне», – йдеться в повідомленні.

 

 

Зі слів Тараса Шкітера, команда «СВІДОМИХ» закуповує та отримує допомогу оптом палетами та ящиками, а роздавати все людям потрібно вроздріб. Саме тому, вони вирішили пакувати в коробки набори для сім'ї – «сімейні пакунки», які складаються зі всього необхідного родині з дітьми на тиждень. Це, зауважує директор ІА «Конкурент», зберігає дорогоцінний час, адже кожен отримує все і відразу.

 

У кожен пакунок кладуть олію, крупи, макарони, м'ясні, рибні та овочеві консерви, солодощі, дитяче харчування, засоби особистої гігієни для дітей та дорослих.

«Також ми передали дитяче харчування, сири та печиво, які надали нам Віктор Корсак та його команда. Дякую Центр Доброчин / Dobrochyn Center за зустріч і координацію на місці. Разом з іншими волонтерами допомагаємо військовим та цивільним. Слава Україні! Слава ЗСУ!» – додав Тарас Шкітер.

Нагадаємо: команда Громадянського Руху «СВІДОМІ» відправлятиме «сімейні пакунки» з Луцька в гарячі точки України. Усе для того, щоби полегшити роботу тамтешніх волонтерів і попіклуватися про цивільних українців, які опинилися в скрутному становищі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів