Поділитись:

«Маленька вдячність Природі»: на Волині прибирали й озеленювали території, очищали джерела та водойми (фото)

Субота, 16 квітня 2022, 18:18

Сьогодні, 16 квітня, у День довкілля, в кожному куточку Волині прибирали, озеленювали території, очищали джерела та водойми – зараз ми всі особливо розуміємо цінність чистого повітря, води та землі, на якій живемо. Цінність життя. 

Про це пишуть на фейсбук-сторінці Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Заходи провели у всіх держлісгоспах області:

  • У ДП «Любешівське ЛМГ» працівники лісгоспу  прибрали лісові узбіччя  вздовж автомобільної дороги В‘язівне – Бихів. Також озеленили території лісництв. 
  • У ДП «Колківське ЛГ» провели акцію з прибирання спільно з тимчасове переселеними, які проживають у колишньому протитуберкульозному санаторії, що знаходиться саме на території Колківського лісництва. Прибрали також території навколо санаторію та прилеглих доріг. А вихованці Рудниківського шкільного лісництва допомогли прибрати рекреаційні пункти лісництва.
  • У ДП «Ратнівське ЛМГ» провели заходи з благоустрою території базисного розсадника, учасники – працівники розсадника та підприємства.
  • У ДП «Городоцьке ЛГ» працівники лісгоспу, крім іншого, озеленили територію автогаража, провели благоустрій біля адмінбудівлі лісгоспу.
  • У ДП «Камінь-Каширське ЛГ» завдяки старанням працівників лісгоспу стала ще більш ошатна територія біля адмінбудівлі.
  • За ініціативи та стараннями колективу ДП «Ковельське ЛГ» і жителів Дубечнівської громади прибрано узбіччя дороги Дубечне – Стара Вижва.
  • У ДП «Маневицький лісгосп» провели благоустрій та озеленення, прибирання прилеглих територій контор лісництв. Учасники – працівники та вихованці шкільного лісництва.
  • У ДП «Любомльський лісгосп» прибрали рекреаційного пункту «Край міста», який з самого початку створення став улюбленим серед місцевих жителів та гостей громади. 
  • У ДП «Ківерцівське ЛГ» працівники  прибирали територію та розчистили криницю, що у Воротнівському лісництві. 
  • У ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» провели благоустрій територій лісництв та висаджували дерева. 

«Всі ці заходи – лише частинка зі зробленого колективами держлісгоспів та мешканцями громад. І дуже маленька вдячність Природі, яка так потребує нашого бережного ставлення та користування», – додали у пресслужбі Волинського ОУЛМГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 листопада 2022
02 листопада 2022
29 жовтня 2022
13 жовтня 2022
08 жовтня 2022
07 жовтня 2022
03 жовтня 2022
29 вересня 2022
10 вересня 2022
03 вересня 2022
25 серпня 2022
22 серпня 2022
11 серпня 2022
08 серпня 2022
11 липня 2022