Волинські плавці-юніори здобули медалі чемпіонату України (фото)

Четвер, 17 лютого 2022, 16:24

Плавці-волиняни здобули медалі чемпіонату України з плавання серед молоді та юніорів, який відбувається в місті Дніпро.

Про здобутки молодих спортсменів інформує фейсбук-сторінка управління молоді та спорту Волинської ОДА.

Таким чином, Іван Гарбарчук здобув перемогу на дистанції 100 метрів стилем батерфляй та вперше виконав норматив МСУ (Майстер спорту України).

На цій же дистанції, його земляк Ілля Ляшук завоював бронзову нагороду.

Серед дівчат волинянка Вікторія Бурачок посіла четверте місце у турнірній таблиці на дистанції 400 метрів вільним стилем. Волинянка Діана Воробей на дистанції 100 метрів стилем батерфляй посіла сьому позицію турнірної таблиці.

Волинські плавці-юніори здобули медалі чемпіонату України (фото)Волинські плавці-юніори здобули медалі чемпіонату України (фото)Волинські плавці-юніори здобули медалі чемпіонату України (фото)