Поділитись:

Прибирати не буде: скандальний ЖК «Егоїст» наклав бруківку на тротуар (фото)

Понеділок, 24 січня 2022, 17:42

Лучани скаржаться на скандального забудовника, який наскладав бруківку на тротуар і створив перешкоди для руху. 

Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує департамент муніципальної варти Луцькради. 

За даними муніципалів, до контакт-центру «15-80» та гарячу лінію «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти надійшло 13 звернень щодо складування бруківки на тротуарі поруч з площею Героїв Майдану, навколо будівництва по просп. Соборності, 22б, що унеможливлює прохід.

Велика кількість піддонів з бруківкою тривалий час розміщена так, що пішоходи не можуть повноцінно рухатись тротуаром та змушені йти по проїзній частині або газону.

«Уже вкотре за час будівництва ЖК «Візаві» (раніше – «Егоїст») інспекторами департаменту виявляються порушення Правил благоустрою міста Луцька: вивіз бруду з будівельного майданчика, складування будівельних матеріалів поза його межами (бруківки, електроопори), незасипаний котлован після демонтажу білборду, засмічена прилегла територія тощо. А цього разу забудовник відмовився навідріз усувати порушення, заявив, що нічого прибирати не буде, не дуже таким чином переймаючись проблемами пішоходів, особливо мам з візочками», – пишуть у департаменті.

 

Також нагадують, що згідно з Правилами благоустрою міста Луцька, ґрунт, будівельні матеріали та конструкції допускається складувати у межах огородженої території або в місцях, передбачених проєктом робіт.

До слова, держава відмовилася приймати в експлуатацію ЖК «Егоїст» та ЖК «Сафрон» у Луцьку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2022
20 травня 2022
19 травня 2022
18:39
18 травня 2022
18:52