Поділитись:

У Луцьку збудують льодову арену за 150 мільйонів гривень (відео)

Субота, 22 січня 2022, 18:24

Фото ілюстративне

У Луцьку збудують ще одну льодову арену. Відомо, що розміститься нова локація на вулиці Глушець – на місці колишнього іподрому, біля центрального парку міста.

Звести арени хочуть не тільки на Волині, а в 19 містах України. На все передбачають п’ять мільярдів чотириста тисяч гривень., інформує 12 канал.

Нині на Волині є одна крита ковзанка –  «Снігова королева» у Луцьку. Її збудували у 2007, ще через рік зробили дах. У Луцьку за будівництво льодового палацу не бралися б, адже це дуже затратно. Ідея прийшла зі столиці. В рамках «Великого будівництва» планують звести 19 сучасних льодових майданчиків в Україні. Серед міст і Луцьк. Майже все – за державний кошт, 10% – співфінансування з обласного бюджету. За словами директора департаменту сім’ї, молоді і спорту Луцькради Володимира Захожого, це близько 150 мільйонів на арену в Луцьку. Тож відмовитися від такої пропозиції, кажуть, було б гріхом. 

Місце для нової арени, колишній іподром, зараз обстежують геологи. Вони мають дослідити якість ґрунту і зробити висновок: підходить він для такого будівництва чи ні.

До слова, якщо велику арену із 450 місцями для глядачів зведуть, її утримання та обслуговування впаде на плечі міста. Такий об’єкт потягне в середньому мільйон у місяць. Тому на льодовій арені треба буде якось заробляти. Тому, кажуть, будуть всіляко популяризувати та розвивати хокей на Волині, а також фігурне катання та перегони на ковзанах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів